| Bulbucel a întrebat:

in legatura cu factura de gaz de la e-on, am platit toate facturile in fiecare luna, dar astazi m-am trezit fara gaz, m-am uitat mai bine pe factura si imi scria la facturi neachitate 119 lei, ei bine dupa cum am spus am platit toate facturile, imi puteti explica de unde am eu 119 lei la facturi neachitate?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cu siguranta ai uitat sa platesti 1 factura!

De fapt, nu te ajuta cu nimic daca vii sa ne intrebi pe noi de ce ai 1 factura neachitata, dar te va ajuta cu siguranta daca aduni toate chitantele cu care ai platit gazul in ultimile 6-7 luni si mergi cu ele la Departamentul de Gaze, sa te verifice si sa-ti explice ei.

| Bulbucel explică (pentru Violleta2022):

Tot ce pot sa spun in momentul de fata este ca am platit o factura de doua ori si nu, nu am uitat, a fost pe luna aprilie, s-a platit prin ceva paypal iar banii nu au ajuns unde trebuiau sa ajunga, in fine nu mai ma lungesc, am rezolvat treaba, dar cu o mare pierdere financiara sad

1 răspuns: