| Catana_Cristi_1996 a întrebat:

Locuiesc in aceiasi curte cu Bunicul meu care le cam are cu alcoolul..eu am curent tras de la consola lui sunt 2 case una langa cealalta, as dori sa bag curent deoparte ca el cand se imbata mereu face scandal..cam cat m-ar costa sa bag curent de la 0 la casa mea? Am 2 camere si un hol nu e cine stie ce casa, nu e vila..casa batraneasca renovata...

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ceea ce vrei tu se numeste branșament nou, deci numai firma Enel i ti poate spune cît te costă branșamentul si contractul la ei, dar fi sigur ca costă cîteva zeci de milioane. Mergi după data de 3 ianuarie la ei la Enel, ei sunt in măsură sa ti spună tarifele practicate.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti se pare ca aici este companie de furnizare a energiei electrice?
Mergi la ei si intreaba.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă.