| MadagasHardwell a întrebat:

Când mă voi duce sa mă reprogramez a doua oară pentru traseu, dosarul trebuie sa conțină și foaia după care m a evaluat polițistul prima oară și pe care scrie câte puncte de penalizare am avut?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai nevoie de acel act la reprogramare.
Vezi sa mai faci, pana la data examinarii, cel putin inca 6 ore de conducere si sa ai adeverinta de la scoala de conducere cu orele facute.

| MadagasHardwell explică (pentru Ioandelasal):

M-am reprogramat azi si nu mi-a trebuit acel act. am platit cele 6 ore altfel nu ma reprograma. mersi de raspuns happy

| GdX a răspuns:

Nu are treaba. Ti-a zis cineva?

| MadagasHardwell explică (pentru GdX):

Nu mi-a zis nimeni. intrebam ca sa fiu sigur sa nu stau acolo 2 ore sa astept si cand imi vine randul sa ma trimita acasa cu dosarul ca n am foaia aia in el

| IoanaIonuca a răspuns:

Nu. Chiar ieri am fost martor la o persoana care picase inainte traseul si ii era foaia in dosar. Politistul a scos foaia si a spus ca sa faca ce vrea cu ea, nu are nevoie de ea.

| IoanaIonuca a răspuns:

Scuze, credeam ca te referi cand dai traseul. Nu stiu daca la programare iti trebuie, intreaba-ti instructorul.