| aaaa12345 a întrebat:

Cand vine justin bieber in romania?

Răspuns Câştigător
| Mebutterfly a răspuns:

In Primavara anului 2011, adica a acestui an! abia astept! funda?

46 răspunsuri:
| Me_5216 a răspuns:

Ieri.

| ChishyyAlle a răspuns:

Pe 7 iulie 2012 happy. Am vazut programul.Stiu ca e mult de asteptat, dar nu e nimic, distreaza-te ascultand muzica lui ca:Never Say Never, Baby etc. happy. Funda te rooooog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai prostilor ala este un copil fara pic de talent si nici nu o sa vina in Romania voi credeti ca ala a auzit de tara asta sau stie unde este pfffffffff va duce capu mai rau ca o curca.Prostilor ala nu se uita la fanele lui nici cu flocu asa ca lasti-o mai moale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La primavara tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 22 mai sunt sigura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine in aprilie concert la univeritate biletele oriunde

| pwp a răspuns:

Cap de mop cap de mop...

| rockelle75 a răspuns:

Joi la toamna laughing

| cryssa a răspuns:

Pnm, bibar sucksstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primavara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzi la stririle PROtv ca vine in toamna asta big grin este adevarat daca nu va crezi nu ma creziwinking asta e treab ta love struck Funda? sadhappyhappyhappy love struck puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

| ionnelu a răspuns:

Sper sa ramana acolo in tarisoara aia a lui.
Nu are ce cauta la noi!
Sunt rasist!

| AlexanderChristianFenty a răspuns:

NEVER! mi. e scarbaaaalaughing). NU locuiesc in Romania, si am avut ocazia sa fac o poza cu el, si nu am vruthappy. data viitoare o sa te chem pe tinerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vn pe 07. 07. 2011
sunt fan justin si sunt inebunita dupa ell 111!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe net scrie ca vine in aprilie 2011 sper!

| cristina123_5335 a răspuns:

Vine in vara asta sau in primavara asta este sigur. happy