| Nastia a întrebat:

Ce carte credeti ca ar trebui sa citesc pentru a ma dezvolta pe plan intelectual, sa ma descopar pe mine, sa vad viata altfel, sa ma destept?

Răspuns Câştigător
| Aimee_6013 a răspuns:

Incearca niste carti de psihologie practica pe diferite teme. Sunt usoare si te invata o groaza de lucruri. Succes

5 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Orice carte vreihappy. de obicei cele mai indicate ar fi cartile de epoca(eu asa consider) pentru ca iti arat viata in alt fel in care nu erau toate prostiile in orice colt si pe la orice gurastraight face

| xXx_6498 a răspuns:

Incearca o carte porno

| FallenHero93 a răspuns:

Eu ti-as sugera Romanul adolescentului miop de Mircea Eliade. Sau cam orice roman scris de el. Toate cartile sale (pe care le-am citit si eu) sunt pline de introspectie si autoanaliza. Chiar te fac sa vezi lumea altfel.

| andreea13_7408 a răspuns:

Cam toate cartile scrise de sven hasel

| davidstefan a răspuns:

Dictionaru sau codul bunelor manierelaughing