| dreco a întrebat:

Ce inseamna wba extension si cu ce program deschid aceasta aplicatie?

6 răspunsuri:
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Sa inteleg ca era mai bine sa dau un copy-paste la ce scrie acolo? Invata sa citesti scrie si ce inseamna extensia si cu ce se deschide.
Se pare ca nu poti.

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Poate sa fie:
1) WindowBlinds Compressed Skin - se deschide cu Windows Blind
2) WinAce Zip File - se deschide cu Winace
Toate datele astea le gaseai in linkul pe care ti l-am dat. Gandeste tu inainte sa jignesti un om. Si invata sa dai search pe google. Vrei sa iti explic cum trebuie sa faci ca sa gasesti ceva?

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Poate sa fie:
1) WindowBlinds Compressed Skin - se deschide cu Windows Blind
2) WinAce Zip File - se deschide cu Winace
Toate datele astea le gaseai in linkul pe care ti l-am dat. Gandeste tu inainte sa jignesti un om. Si invata sa dai search pe google. Vrei sa iti explic cum trebuie sa faci ca sa gasesti ceva?

| dreco explică:

Pot sa dau si eu un search pe google! Nu m-ai ajutat deloc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi si cu winRARwinking... cu placere big grin