| Petrisor_Mihai_Mangu_2002 a întrebat:

Ce naiba are monitorul meu, cand il tot aprind imi arata ca porneste si cand sa ma bage in desktop se face alb si cu niste linii albe sau ceva si nu stiu csf si e si monitor bun. Dupa daca il restartez imediat o sa imi arate asa si cand se aprinde. Deci, se mai poate repara?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ca nu este monitorul defect, l ai incercat pe alta unitate? poate ca calculatorul tau este defect, placa video hard disck.

| Petrisor_Mihai_Mangu_2002 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am incercat alte 2 monitoare si nu au nmc, deci e clar ca e de la monitor