| maria4567 a întrebat:

Ce sa fac? Parintii mei se cearta de joi in continuu din cauza ca soramea a vrut sa cumpere un coltar cu 13 milioane si tata zicea ca este prea scump, in seara asta a fost chiar rau de tot a plans si mama si incredibil si tata a facut asta nu mai rezist spunteti-mi repede ce sa fac? si acum inca se cearta....va rog ajutati-macrying((((

Răspuns Câştigător
| MariCarmen a răspuns:

Parerea mea este sa te duci in camera ta si sa stai suparata sa nu ai chef de viata, daca poti incepe si plangi ...cu siguranta iti va simti lipsa si va veni la tine si te va intreba ce ai si tu ii poyi zice ca te-ai saturat de certuri si ca dai dracu de bani ca se fac ei inapoi (in familie mai exista mult certuri, eu asa fac si merge )succes

2 răspunsuri:
| maria4567 explică:

P.s mai ales de faptul despre mama si sora tatalui meu

| AllStarsRules a răspuns:

Tu esti copil, nu poti face nimic din pacate...totul depinde de ei...