| AlinaBob36rn a întrebat:

Cei care au un magazin on-line pe shopify prin dropshipping dupa cat timp ati avut prima comanda si cum v-ati descurcat?

4 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Depinde publicul tău ținta de desfacere. Ar trebui sa meargă repede din moment ce produsul fizic tu doar îl redirecționezi.

| AlinaBob36rn explică (pentru Robertandrei4858):

Pai da vad ca am vizitatori pe pagina da nimeni nu cumpara nimic si ma intreb de ce am deja 10 zile si nici o vinzare sad

| antony_8672 a răspuns:

Salut! A trecut ceva timp, cum îți merge? As vrea și eu să încerc vreau doar sa știu dacă pot să scot măcar investiția de început. Mersi frumos și bafta!

| AlinaBob36rn explică (pentru antony_8672):

Salut am vrut sa incerc da imi trebuie inca o persoana singura nu fac fata