| Andreimachoman a întrebat:

Credeti ca am voie sa fac culturism daca am un singur rinichi din nastere?

1 răspuns:
| UTILIZATOR0 a răspuns:

In niciun caz.Cei care au organe lipsa(s-au nascut asa sau si le-au pierdut in urma unei interventii chirurgicale) nu au voie sa depuna efort si nu au voie sa-si solicite organismul prea mult.Crede-ma ca daca faci asa ceva vor ramane urmari neplacute. Sper ca ti-am fost de ajutor prietene si succesc in continuare.Ai grija de sanatatea ta si vezi ce faci.happy