| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca exista iubire adevarata? Eu nu! Cred doar in sentimentul de atasare.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu prea cred. Pur si simplu te atasezi, il vezi ca fiind cel mai minunat lucru din viata si dupa urmeaza traditionalul " mai du-te dracu' ".

6 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

In ziua de azi iubirea adevarata cere un buzunar generos... intelegeti voiwinking

| anonim_4396 explică (pentru GiveMeYourPussy):

Cum sa nu intelegem? laughing

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru anonim_4396):

:p

| mat31new a răspuns:

Depinde ce fel de iubire.

| papushikadulcee a răspuns:

Cu siguranta exista! Chiar daca sunt mica totusi cred in iubire!

| AppLLe a răspuns:

Iubirea adevarata exista... dar la o varsta de adolescenta si nu ma refer cand ai 16, 17, 18 ani. de la 20 incolo. te vei gandi sa iti intemeiezi o fam! Sentimentul de atasare este o mica parte din viata fiecaruia! Nu trebuie sa suferi!