| devil2279 a întrebat:

Cu ce instrument e bine sa ne masuram inaltimea? Ruleta e buna sau trebuie ceva special de pe la farmacie, spitale etc? Eu am 1.72 si unu de aceeasi inaltime cica are 1 75 ca s-a masurat la farmacie?

5 răspunsuri:
| DavidOsam a răspuns:

Inainte sa te masori trebuie sa te dezinfectezi, sa faci baie, sa mananci trei oua si apoi sa mergi la farmacie sa te masori. In caz contrar, risti sa pierzi din inaltime in timpul masurarii.

| hondru a răspuns (pentru DavidOsam):

Ce mistouri ai.

| hondru a răspuns (pentru DavidOsam):

Ce mistouri ai.fa-ti un semn pe usa cu inaltimea ta si masoara cu rigla.cel mai precis

Răspuns utilizator avertizat
| vladflorea a răspuns:

Doctor