| 12faly56 a întrebat:

Daca stie cineva de la TPU. spitalul unde se fac operatii de (hernie de disc cervicala) si mediculcare face asemenea operatii i-l rog sa i-mi raspunda.

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Bagdasar-Arseni este cel mai bun spital, iar Dl. Dr. Exergian este probabil cel mai bun neurochirurg de acolo
http://www.bagdasar-arseni.ro/medic_detaliu.php?medic=110§ia=14

Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Asemenea operatii se fac in centrele universitare ( Bucuresti, Cluj, Iasi etc.) intr-un spital sau clinica de neurochirurgie. Medicul care face asemenea operatii este medic specialist in neurochirurgie.

| 12faly56 explică (pentru alessia5158):

Multumesc frumos pentru raspuns.s-auzim numai de bine.

| alessia5158 a răspuns (pentru 12faly56):

Sanatate si mult noroc in alegerea clinicii si specialistului!

| Azµre a răspuns:

Bagdasar-Arseni, Spitalul Militar, Spitalul Universitar