| grigor3 a întrebat:

Dati-mi o idee cum sa ma bati mai bine? ce exercitii trebuie sa fac sa am forta mai multa in pumn?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Tehnica de spargere din luptele orientale.
Cand te vede cineva ca rupi cu mana sau cu piciorul scandurile, tiglele etc, atunci sigur nu va incerca sa se bata cu tine!

| darrio2007 a răspuns:

Unge-te cu crema Nivea pe maini in fiecare seara.

| K0sti a răspuns:

Te bat eu cu lopata daca vrei!

| BlackRose03 a răspuns:

1.Flotari
2.Tractiuni
3.Ridicarea halterei
4.Box

Fa zilnic cate 5 min din fiecare.O saptamana mai tarziu incearca cate 10 min pentru fiecare exercitiu de mai sus.In 2-3 saptamani vei vedea rezultate.

| Iunix a răspuns:

Arte marțiale. Sau, îi caz că nu ești dispus să investești o grămadă de timp și bani în arte marțiale ( diferite stiluri de luptă ) poți să lupți inteligent învățând să exploatezi vulnerabilitățile corpului uman, aceste zone vulnerabile le poți găsii și le poți testa chiar pe corpul tău. Câteva zone vulnerabile numai bune de lovit într-o luptă ar fi burta ( stomacul, ficatul etc ), gâtul, coastele, răsucirea mâinii etc. Fără lovitura sub centură care e cea mai jalnică metodă de a bate pe cineva.

Răspuns utilizator avertizat
| laurentiu442 a răspuns:

Flotări multe lovește ceva un sac de exemplu