| Shrek32154 a întrebat:

De ce cand fac baie la cap am volum la par ca o femeie? Dintr-un par normal...brunet sau saten inchis se face saten deschis si cu un volum de parca as fi afro. Pe urma ma chinui sa-l pieptan straight face.,. ziceti-mi si mie >: cum fac sa fie norma

3 răspunsuri:
| DavidOsam a răspuns:

Te duci la frizer si ii spui sa-ti ia din volumul parului. Fara tuns, doar filat.

| Alice789 a răspuns:

Cred ca se intampla entru ca ai parul foarte uscat. Iti sugerez sa folosesti balsam de par(sau masca).Le gasesti in orice supermarket, iti dau si sugestii daca vrei. De asemenea, ai putea incerca un balsam leave-i (care nu se clateste) sau o ceara de par, pentru a-l mai disciplina. Nu e nimic rau in a avea par cu volum, fiecare om e diferit si are o structura si un tip diferit de par. Unii au matreata par gras, fara volum sau alte probleme. "problema" ta nu e atat de grava si se poate rezolva usor. De asemenea, poate fi din cauza samponului. Cu ce te speli pe cap? Ce lungime are parul tau? Exista multi factori care pot influenta asta. Ma pricep foarte bine a asta, am u par asemanator. raspunde-mi si te pot ajuta.

| Anticarul a răspuns:

Nu te mai usca cu feonul, foloseste doar prosopul