| bulers a întrebat:

De ce exista citate si chiar melodii doar despre femei, barbatul ce are? Femeia, femeia, te iubeste etc. barbatul barbatul...ce face?

6 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

rolling on the floor
Incearca sa traiesti fara femeie. Nu numai in pat ci si in bucatarie, etc. Fara nevasta, mama, sora. Doar tu si in locul lor. Atunci vei intelege.

| Sophieka a răspuns:

Sa stii ca exista multe citate scrise de barbati, sau citate pentru barbati si exista chiar si melodii pentru barbati.

Ai vrea sa iti dau exemple?

| alexalx1234 a răspuns:

Feminismul ia amploare, iar unora li s-a urcat la cap si au impresia ca ele trebuie pupate in fund.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Fiindcă ele, femeile, îți dau viață.Sau pe tine te-a adus barza.laughing

| BumiWolfie15 a răspuns:

Am mai auzit melodii despre bărbați, am văzut doar două astfel de tipologii. Cele mai multe sunt scrise de frustrate în urma unor relații eșuate.Sau mai există unele în care femeile fac declarații de dragoste bărbaților din viața lor.