| anonim_4396 a întrebat:

De ce face unitate de la pc cun zgomot de zici ca e tractor atunci cand il pornesc? Face asa dupa 1 luna dupa ce l-am cumparat, nou, face zgomotul doar 2 3 min cand il pornesc si dupa se opreste.
Nu ma luati cu "are praf, nu stiu ce etc" ca l-am sters si de praf si de tot si la fel face. Are 4 ani pcul dar e foarte bun. Totusi m-am saturat de zgomot, imi vine sa ma omor.

2 răspunsuri:
| AnonimVVV a răspuns:

Pentru ca ai umblat la procesor cea ce a schimbat viteza de invartire a ventilatorului ca sa nu iei tu foc ca se supra incalzesc componentele.

Răspuns utilizator avertizat