| IchHabeKeineName a întrebat:

De ce nu mai pot raspunde la intrebari?
Imi apare acolo in locul rezervat dupa ce dau Doresc Sa Il Public:
Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici.
Am dat click si spune ca a fost trimisa catre mail-ul meu ceva mesaj.
Si cand am dorit sa dau funda, stiti ca langa raspunsuloferit de persoana anumita aparea un fel de funa doar ca era cu gri, fiin inca neoferita. Acum nu mai apare nici funda aceea. Am dat log out si log in. Nu vreau sa imi fac alt cont.Multumesc! Daca aflu cum pot da din nou funde ofer si aici!

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Confirmă-ţi adresa de email şi va merge. Intră pe id-ul de pe care ai făcut contul, pe mail caută şi în spam. Baftă!

4 răspunsuri:
| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Pai daca nu ai gasit mail-ul de confirmare uita-te in spam sau ce ai tu.

| Dia :"> a răspuns:

Buna. Tuh cand tsi'ai facut contul` pentru TPU ai folosit o adresa de mess. Trebuie s intrii p www.yahoo.com si sa te loghezi acolo. sa intrii in mail`uri si vezi acolo la inbox daca ai ceva mail de la TPU pentru confirmare a e-mail`ului. Daca nu intra in spam si vezi si acolo. Cand gasestimail'ul citeshte'l cu atentsie, pentru ca trebuie` s dai clik p un link.
Multa bafta!>:D<
Fundita cand reushesti;;)?

| Elly007 a răspuns:

Trebuie sa-ti activezi contul.Adica tu ai pus o adresa de e-mail cand l'ai creat si ar fi trebuit sa-ti vina un mail de confirmare cu un link.Verifica'ti mailul adresei care ai scris'owinkingbig grin

| Alexandru_9256 a răspuns:

Stiu am patit-o si eu astazi de cateva ori si ma delogam intram din nou si la intrebarea la care vroiam sa raspund dade-am doresc sa il public si dupai introduceam email-ul si parola si asa mergea