| Laurrika a întrebat:

Deci am si eu o problema. De cateva zile ma tot suna un idiot care ma confunda cu o tipa din mihailesti. Ma rog. Si imi tot da mesaje. Cum pot sa ii restrictionez apelurile si mesajele? Sunt pe cartela de orange prepay. Va rog ajutati-ma ca ma dispera. Da mesaje zi si noapte. x_X

3 răspunsuri:
| IceCreamDoll a răspuns:

Si eu am o problema asemanatoare cu a ta. Eu tot asa sunt cautata de niste mosenegi cred de la tara. Eu am un Nokia 2730, sunt tot pe Orange prepay. Sa stii ca nu prea ai ce sa faci. Singura optiune e sa te duci si sa faci reclamatie la politie daca vezi ca te deranjeaza in continuare.

| Kessux a răspuns:

Hmmm...Ar trebui sa mergi la apeluri/mesaje si dai la optiuni si poate scrie acolo.Nu prea pot explica.Bafta in continuare!

| Laurrika explică:

Mda...nu am,.in telefon am gasit pentru toate apelurile