| anonim_4396 a întrebat:

Deci pana la urma, pot sa iau cu mine baterie externa de 1000mAh pentru telefon, in WizzAir?

6 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Da!

| danutzu96 a răspuns:

O poti lua. Au fost ceva incidente cu aparate ce contineau celule Li-ion sau li-po care au fost interzise din cauza aprinderii din senin a lor.

| SynapseNinja a răspuns:

Ținând cont de logică și de legile fizicii, poți să o iei cu tine. Că nu afectează cu nimic avionul sau zborul acestuia. Știam ca internetul (în special prin Wi-Fi) și Bluetooth nu sunt indicat de folosit.

| TronHD a răspuns:

Evident ce poate sa aiba?

| Anonim34231 a răspuns (pentru TronHD):

Pai mai stiu eu ce prostii mai spun si aia de la aeroport.

| MarioDraghi a răspuns:

Da.