| SilviuSsS a întrebat:

Daca incarc un telefon la o baterie externa si il folosesc in acelasi timp, se strica bateria externa?

Răspuns Câştigător
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

In general nu e bine sa folosesti telefonul atunci cand se incarca. De aia fac astia fire de incarcator scurte. Nu o sa pateasca insa nimic pe moment. Poate in timp.

Presupun ca dai funda* laughing

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu are nimic, se numește că merge în tampon

| SilviuSsS explică (pentru sierra1):

Am auzit cq se poare degrada in timp daca fac asa

| sierra1 a răspuns (pentru SilviuSsS):

Rahat, cine a zis asta?

| gelu1970 a răspuns:

Nu. Poți să il folosești. Cel căruia i-ai dat funda vorbește prostii.

| Ionut58282856 a răspuns:

Daca e li-ion vezi sa nu se incalzeasca prea tare, sa nu se incarce pana la 100% si nici sa se descarce de tot deci ce fac majoritatea "incompetentilor" e bine happy

| SilviuSsS explică (pentru Ionut58282856):

E baterie Hama de 10400 ma ...si nu se incalzeste deloc