| BlueButterfly97 a întrebat:

Hei! Am avut nevoie de o adeverinta de la mama de la munca pentru facultate. Dar cand mi-a adus foaia, pe ea scrie "pentru a-i servi fiului la scoala". O fi vreo problema? Exclusa varianta: intreaba la secretariat.
Mersi anticipat si funda!

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este in regula si nu este nici o problema, chiar daca scrie scoala in loc de facultate. La modul general si facultatea este o scoala.

| Bondarel99 a răspuns:

Trebuia sa scrie facultate, dar atata timp cat are numele si stampila firmei merge.

| SkyPilot a răspuns:

Nu este nicio problema. O dai asa cum este.

| Vali215 a răspuns:

Atât timp cât numele și semnătura mamei tale sunt acolo nu este nicio problemă.

| BlueButterfly97 explică:

Problema ar mai fi ca scrie "fiului" in loc de "fiicei". Are ceva?