| KeepBreathing a întrebat:

Hei! Mi-a spus cineva că în Electroputere Mall Craiova este un aparat de scos fotografii din telefon(un fel de automat, ceva de genul acesta). Știe cineva cam prin ce zonă este? Ca să nu mă duc să mă plimb prin tot mall-ul până îl găsesc.
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Marian2013 a răspuns:

Salut! Nu știu, dacă este acel aparat în Electroputere, dar dacă vrei să scoți fotogtafii și ai multe, îți recomand https://www.220foto.ro
Pozele sunt de calitate.

| KeepBreathing explică (pentru Marian2013):

Mersi mult pentru site, insa am gasit aparatul ala laughing) din fericire. Oricum, aveam nevoie doar de cateva poze(nu mai mult de 10) si imi trebuiau urgent.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te vei duce si vei cauta, ce ai putea sa faci, mergi acolo si întrebi.