| alexalex27 a întrebat:

Hei TPU am nevoie mare de ajutor!
Am un stick usb de 8 gb si aveam niste fisiere pe el. dupa de l-am bagat pe laptop (unde am antivirus ), antivirusul mi-a spus ca am 8 virusi detectati.Am scos sticul si l-am bagat in calculator.Cand l-am intrat in el nu imi arata nici un folder dar in My Computer imi zice ca sticul este aproape plin.
Va rog foarte mult sa ma ajutati am nevoie de el astazi.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Formateaza-l!

| alexalex27 explică (pentru Salontanul):

Nu il pot formata am nevoie de ce e pe el

| Salontanul a răspuns (pentru alexalex27):

Incearca cu Bitdefender Online cu stickul scos. Apoi instaleaza Bitdefender si apoi introdu stickul si da-i sa-l scaneze.

| alexalex27 explică (pentru Salontanul):

Ok
o sa incerc dau funda daca e bine

| alexalex27 explică (pentru Salontanul):

Asta e antivirus?

| Salontanul a răspuns (pentru alexalex27):

Da.

9 răspunsuri:
| manuel72 a răspuns:

Dai clic dreapta, si din meniu dai clic pe explora, asa iti deschide stik-ul si vezi ce ai pe el.Antivirusul ti-a sters autorun.inf si windows nu reuseste sa-l deschida.

| alexalex27 explică (pentru manuel72):

Am windows 7 si nu am explora

| manuel72 a răspuns (pentru alexalex27):

Daca ai teamwiewer o rezolvam online.

| alexalex27 explică (pentru manuel72):

Da am dar baga la yahoo mesenger a_metrix sa vorbim cum trebuie