| TerosistJocker a întrebat:

Hei TPU este adevart ca daca te apuci de sala te opresti din crestere eu ma 15 ani fac 16 anul asta? si aasi vrea sa ma apuc ca sa spabesc e adevarat?

6 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Nu, nu este adevarat! Ramai mic de statura doar daca vei ridica haltere deoarece toata greutatea de la haltere se pune pe spatele tau si pe umeri, fortanduti muschii si sira spinarii in jos.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| DyddyShORRR a răspuns:

In mare parte da! Totusi ai o varsta frageda (+ gandeste-te ca tu esti in crestere) parerea mea e sa-ti scoti din cap chestia cu "sala" si mai bine sa faci acasa in fiecare dimineata/seara 50 de abdomene + 10 flotari si o sa vezi rezultate cam in 5-6 saptamani. Funda!

| BuzduganDinu a răspuns:

Eu nu prea stiu ce sa zic, pentru ca eu am 15 ani, 1. 85, si fac Lupte+Sala de 3 ani, eram foarte mic cand am inceput luptele si acolo m-am dezvoltat asa.

| Tudose_Ionutz_1996 a răspuns:

DA este adevarat o sa te opresti din creste pentru ca ai o varsta destul de frageda. Mai bine ar fi sa faci acasa flotari abdomene genoflexiuni sa alergi 7-8 km sa practici sporturi de exemplu fotbalul. FUNDA?

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru Tudose_Ionutz_1996):

De ce cersesti funda? Nu ai informatii despre dezvoltare practicand sala dar tu te bagi in seama.Penal!