| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a întrebat:

Eu am o sora, suntem surori dupa mama, am tata vitreg cum ar fi dar mai am o verișoara care are unchi pe fostul meu tata, si verișoara mea cu sora mea ce sunt? Deci sunt cu ea verișoara primara dupa tatăl meu si acum când a venim tatăl vitreg mama mea a făcut... si a rămas gravida si sora mea ce este cu verișoara mea primara? Va rog chiar trebuie sa stiu asta! Dau funda

5 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Tot verișoara este, doar ca prin alianta.

| justanotheruser99 a răspuns:

laughing măi, lasa biata fata!
De unde ști ca poate chiar nu are probleme de genul? laughing

| T0T a răspuns (pentru justanotheruser99):

Acum știu că are.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru T0T):

Da, sunt ferm convinsă.

| Deliiiia a răspuns:

E verisoara vitrega.

Cred ca ai modificat putin datele si probabil o fi vorba de vreun verisor aratos laughing