| reikmons a întrebat:

Hello, am o intrebare cam ciudata...a fost cineva prin catacombele bucurestiului? Daca da, va rog sa-mi spuneti pe unde se poate intra (canalizare, metrou, etc) am citit ceva despre ele, dar vreau sa stiu mai mult.

Răspuns Câştigător
| GeorgeBerbec a răspuns:

Pe unde intra si cei care fac graffiti ori deschid cu ranga o trapa din pamant si intra ori prin canal ori prin linia de la metrou.

| reikmons explică (pentru GeorgeBerbec):

Hmm.ok multumesc, nu stii exact pe ce linie de metrou se intra, nu?

2 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Nu cred ca vrei sa stii. Imi dau seama ca e mizerie, sobolani, infectie garantata.