| GnnAndra a întrebat:

Hello! De curand mi-am cumparat un Samsung Galaxy Gio si cum majoritatea fac acum, am incercat si eu de cateva ori sa dau check in pe facebook. Insa nu inteleg de ce nu pot sa dau tag prietenilor. Nu mi-i gaseste. Am scris numele de mai multe ori si imi da eroare. Trebuie sa umblu pe la setari sau pur si simplu n-am ce-i face? Multumesc!

1 răspuns:
| Paulla_9855 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu la galaxy fit.la mine la inceput a mers..acum numai..imi da eroare k si tiehappy