| Swiftt a întrebat:

Mi-am cumparat un card de memorie Micro SD de 2 GB cu adaptor si nu il primeste telefonul. Scrie "Eroare". Am un Samsung Galaxy Mini. Am incercat si cu telefonul prietenilor si nu a mers, nu inteleg care ar fi problema

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Formateaza-l

| Swiftt explică (pentru K0sti):

Cum?

| K0sti a răspuns (pentru Swiftt):

Pe calculator! FAT 32. Daca si acolo iti da eroare, atunci e defect!

| XT5 a răspuns:

Probabil cardul are vreun defect, daca zici ca ai incercat si pe telefonul prietenilor tai, incearca sa-l returnezi de unde l-ai cumparat, poate iti vor da altul.