| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey ce alegeti dintre prietenie de o viata sau dragostea adevarata? eu aleg prietenia happy

10 răspunsuri:
| Loly a răspuns:

Pai daca e vorba despre dragoste si prietenie adevarata nici prietenii nici persoana care o iubesti nu te-ar pune sa alegi intre asa ceva. Daca prietenii sunt prieteni adevarati vor accepta hotararea ta si se vor bucura pentru tine.Iar persoana iubita iti va accepta prietenii si va face un efort sa se inteleaga cu ei.Eu una nu as putea alege.pentru mine persoanele iubite sunt TOTUL.Viata mea nu ar fi la fel fara cei pe care ii iubesc.Si aici intra si prietenii si familia si persoana iubita.

| annkaa a răspuns:

CEau:*
si eu aleg prietenia adevarata:X

| razvan1305 a răspuns:

Dragostea adevaratas, ca asa poti sa faci o familie si un viitor cu prietenie nu prea ai ce face

| Tamiki a răspuns:

Dragostea adevarata.

| camifgtjfjtyfmh a răspuns:

Eu as alege prietenie de o viata si mai tarziu cand o sa cresc atunci o sa ma ocup si de dragostea adevarata

| Anemona a răspuns:

Poate pare putin egoist din partea mea dar eu as alege dragostea mai ales daca spui ca este adevarata...prietenia este intr adevar ceva frumos si necesita loialitate, insa iubirea e ceva magic, nu exista cuvinte pentru a o descrie...si daca prietenia este stransa atunci prietenul/a trebuie sa realizeze ca dragostea este adevarata si sa fie intelegator

| dincolodevise a răspuns:

Prietenia ...deoarece un iubit astazi este si maine cine stie.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Mi se pare logic să aleg prietenia de o viață

| Sclipiciii a răspuns:

Prietenia e cea mai de pret valoare.Am facut si eu greseala de a alege dragostea si am regretat.

| larry11larry a răspuns:

Prietenie