| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey nu stiu de ce de la un timp numai dorm eu cum trebuie ma culc la 5 dimineata ma trezesc la 12 dupa amiaza sa fie si din cauza la caldura asta?

7 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Cred ca e din cauza lui Connecter, ati inceput sa nu mai dormiti vara laughing

| RA94 a răspuns:

La cat te asteptai tu sa te trezesti daca te culci la 5 dimineata

| pisicaalbaFulgutasiBogdan a răspuns:

Poate din cauza horoscopului ori ai insoni.Bea un pahar cu lapte cald si o ligura de miere seara!

| bogdanlex a răspuns:

Depinde daca fumezi,bei cola, droguri, si in primul rand bioritmul trebuie sa ti-l pui la punct altfel te autodistrugi cel putin ficatul va fi lezat garantat, si mai multe organe interne si creierul in special neuroniilaughing, dar ai grija.

| RoseOfTheFire explică (pentru bogdanlex):

Deci cum sa spun eu cred ca e si de la caldura asta si da mai consum si pepsi

| bogdanlex a răspuns:

Caldura nu prea ar avea de ce sa te afecteze, doar daca stai cu geamu inchis in camera ca o sardina cu ochii in pc sau tv, ce-i drept si asta e o varianta