| LOVETOKNOWTHINGS45 a întrebat:

Am facut o achizite a unui parfum numit "Just Jack- Oud oak" care cica este o clona a originalului Tom Ford Oud Wood. L-am luat de pe notino.ro pentru a evita orice teapa, la un pret mega ieftin! Am vazut ca miroase 95% indentic si m-a facut curios, pentru ca nu sunt dispus sa pierd 1000 de lei+ pe un parfum care poate nici nu o sa ma incante. Intrebarea mea este, a auzit cineva de Just Jack de aceste clone Tom ford? Daca da, cum este? Multumesc de raspunsuri! Pace

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Am o gramada de clone si eu laughing De la TF pana la Baccarat Rouge si Erba Pura.
Nu am nimic de la Just Jack dar cica nu ar fi asa persistente replicile astea de la ei.
De clonele melewinking eu sunt mega multumita.
Am de la Al Haramain - Amber Oud Tobacco edition pentru TF - Tobacco Vanille, dar e din gama de lux gen, 250 lions, e ceva wow si interpretarea arabeasca pentru TF si persistenta, de ambalaj nu mai zic, e mega premium.
Pentru Black Orchid - Oud 24 hours, mega persistenta si 99% TFwinking pret extreeeem de mic, cam 45 lei am dat.

| LOVETOKNOWTHINGS45 explică (pentru alina2k18):

Mersi, totusi sper sa fie si Just Jack bun, unii spun ca ar tine intre 6-8 ore, chiar mai bune decat originalul Tom Ford black orchid de ex ca si persistenta! Sper sa nu regret, totusi a fost 90 de lei laughing

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce ai cumparat este o APA de parfum, colonie sau toaleta, nu este parfum, fiind o copie foaret diluata (replica/ clona, ) la parfumul original.
Miroase la fel, dar numai pentru 2-3 ore, dupa care mirosul dispare.