| Potato68 a întrebat:

Hey TPU.Cand eram la gradinita a venit un pusti de clasa a 5-a intr-un parc de prin apropierea casei (unde stateam si eu).Nu ne lasa sa ne jucam si eu i-am zis sa plece,dar el a zis ca nu si era sa ma loveasca(era).Nu stiu exact cum dar i-am prins pumnul si i-am intors mana.E normal? Adica inteleg de autoaparare, dar tipul era de 2 ori cat mine si eu nu prea eram rezistent.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cum adica e normal? Zici daca are urmari? Maxim iti iei bataie de la pustii mari mai tarziu, in rest nu se baga nimeni pentru certuri de astea intre copii.

| Potato68 explică (pentru Adry05):

Nu adica e normal ca aproape i-am rupt mana