| AnaAna23 a întrebat:

Http://olx.ro/oferta/samsung-galaxy-a5-white-nou-ID5sz7I .html CREDETI CA E PREA PUTIN 800 LEI AVAND IN VEDERE CA ESTE NOU?

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

E ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-am mai zis tie ceva. In fine, banii tai. Dar dupa ce il iei nu vreau sa te vad si pe tine pe TPU cu intrebari "cum sa rezolv problema". Problema creata de altcineva. Am mai spus : banii tai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo, si eu pot sa fac o revenire la setarile din fabrica dupa care sa spun ca este nou. Si vrea sa zica ca l-a tinut din luna Noiembrie numai ca bibelou? De ce il vinde tocmai acum?

gadesc doar un pic logic, nu alta.

| CosmiinTezeu a răspuns:

Nu nu este happy Daca il doresti il poti lua dar inainte sa il platesti suna sa vezi daca merge probeaza sa vezi daca se incarca si vezi cum se misca androidu hehe