| AnaAna23 a întrebat:

Http://olx.ro/oferta/samsung-galaxy-a5-white-nou-ID5sz7I .html E ok? Credeti ca 4este ceva in neregula? Sa am incredere? E teapa?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Știi că poți să-l returnezi dacă nu-ți convine, nu? Oricum, la bugetul de 800 de lei îți recomand LG G2 la mâna a 2-a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic draga, dar decat sa te trezesti ca dai banii pe un rebut mai bine iti iei alt Samsung NOU, din magazin. Acum cateva zile era o postare pe TPU in care cineva spunea ca a cumparat de la alta persoana un Galaxy s6 edge si problema a aparut imediat ce a ajuns acasa. in primul rand nu stii ce cumperi si decat sa plangi tu dupa bani mai bine sa planga el de ciuda ca nu reuseste sa vanda telefonul. Eu sunt cu totul impotriva acestor telefoane vandute pe internet. Iar pretul ( 800 lei ) este o suma destul de mare. La banii astia iti iei un Samsung Galaxy J5 NOU, din magazin, tu desigilezi cutia sau ( dupa caz ) iti este desigilata in fata de catre vanzator.

Nu stiu draga. Bani tai... Tu decizi ce faci. Dar eu nu as da 800 lei la un fraier care se lauda ca e tel nou si poate nu este nou. Gandeste-te bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai pui 100 lei si iei un J5

http://m.emag.ro/......D4RLBYBBM/

| Iasminalove a răspuns:

Nu,totul este in regula cu produsul deoarece eu am mai vazut un A5. Nu este teapa