| AnaAna23 a întrebat:

Http://olx.ro/oferta/samsung-galaxy-a5-white-nou-ID5sz7I .html DE AICINU INTELEG expresia,, 0 minute cu tipla pe el" Funda :)

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu a fost folosit in convorbiri si este nou-nout.

| AnaAna23 explică (pentru Salontanul):

Mersi mult laughing

| Salontanul a răspuns (pentru AnaAna23):

Multumesc si eu! Te avertizez sa ai mari suspiciuni pe OLX si pe orice site cu anunturi. Multe persoane "scot la vanzare" asemenea obiecte cautate si la preturi bune si in cutie trimit o piatra.

| AnaAna23 explică (pentru Salontanul):

Ma voi intalni personal, stai linistithappy

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Te sfatuiesc sa iei mai bine second hand din magazine care dau garantie pe numele tau. https://www.google.ro/#q=telefoane+second+hand

| AnaAna23 explică (pentru Salontanul):

Mersi pentru sfaturi oricum

| Salontanul a răspuns (pentru AnaAna23):

Mersi si eu!

| Alex1510 a răspuns:

Cumparatil mai bine de pe www.emag.ro
motive a)pe olx sun mi de sanse sa iei teapa si sa dai 1200 de lei pentru niste pietre la fel cum a zis si Salontanul
b) eMAG livreaza extrem de repede de ex: Eu stau la sat din Judetul Alba, iar acel sat nu e aproape de Alba Iulia si extrem de departe de Bucuresti. Intr-o vineri seara am comandat pe eMAG un televizor si o masina de spalat (cea pe care o aveam s-a stricat). Ne-a spus ca comanda vine luni sau marti dar a venit sambata dimineata (urmatoarea zi). iar daca vrei sa iti iei: ...DLJPYMBBM/
Nu iti lua de pe Altex sau ceva asemanator caci va dura mult pana til aduce. Ex: cineva a comandat un telefon de pe altex si nu i la adus decat in 2 saptamani iar la persoana aia era usor de ajuns. eMag aduce o masina de spalat si un televizor intr-o zi iar altex nu poate aduce un telefon in 2 saptamani

| AnaAna23 explică (pentru Alex1510):

Nu voi da 1200lei