| RalucutzaUcutza a întrebat:

In cazul in care ai platit taxa la camin si nu ai ocupat locul iti poti primii banii inapoi?( caninele din Bucuresti, URGENT VA ROOOG)

Si in cazul in care ar trebui sa fie restituiti banii si nu sunt, exista vreo lege pe care sa o stiti care sa constranga conducerea?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Taxa adică chiria? Pai din moment ce nu stai acolo nu ar trebui sa îți oprească banii pe chirie. Dar dacă ai dat și garanție, ei au dreptul sa o păstreze pentru ca de asta e garanție, tu practic ai ocupat locul cuiva care chiar voia sa stea acolo.