| spek a întrebat:

La 4 murim e adevarat?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

4?
am sau pm?

| Bogdanux a răspuns:

Iti spun asta la ora 4.01 AM.

| ZEU93 a răspuns:

Nu murim

| Simpatic a răspuns:

O mare prostie daca ascultati toate glasurile de satanisti, parol sectanti.Un mos senil de 89 de ani mananca rahat, apare la tv si in presa, sute de acoliti(adepti) pun bani ca sa faca publicitate si uite ce taraboi a iesit!

| deniisa a răspuns:

Buna.
Nu stiu daca murim sau nu, dar eu de aseara si pana acum am auzit nu stiu cate variante: sambata dimineata la ora 4, sambata dupa-masa la 18, duminica dimineata la 4...etc. Cel putin eu nu cred in asa ceva, mai bine va ocupati timpul cu ceva productiv in loc sa va tot ganditi la asa-zisa moarte. Sau daca chiar credeti ca o sa murim incercati sa fiti fericiti in "ultimele" ore.
Pa pa

| alfye22 a răspuns:

Cu siguranta...nu!

| scully a răspuns:

Nu stiu tu, dar eu sunt inca in viata.

| TaKeNN a răspuns:

A trecut de 4laughing

| eysan a răspuns:

Da asa e. bucurate.murim toti deci nu trebuie sa mai cheltuim banii pe cosciug si coliva.

| Aniela2777 a răspuns:

Da pe dracu`, ma imbatai degeabalaughing

| DaaNNuuTzz a răspuns:

La 4 vine Sfarsitul. Data trecuta a adus el berea. Acum am eu bere happy

| VuLTuRU_5008 a răspuns:

Nu se intampla nimic de ce crezi ca pe panoul ala era un radio pentru publicitate iei numa dupa bani umbla Dumnezeu ii Va pedepsi pe cei care se cred ca vad si care spun ca acum se va intampla ceva. Dumnezeu va hotara nu un bosorog de 80 de ani