| shoBy1 a întrebat:

Mi-am luat de curand un laptop Sony Vaio, si as avea o intrebare. mereu cand intru pe browser-ul de internet "internet explorel sau google chrome" mi sa tot face scrisul is pozele din pagina mari apoi mici asa mereu, si pe messenger scrisul se face la fel mare sau mic iar cand dau enter se scrie la fel, uneori se face atat de mic incat nu se mai intelege nimic iar uneori se face mare incat nu intra pe ecran. stie cineva ce as putea face? fundita

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Şi când faci CTRL + sau CTRL - îşi revine?
Tot vaio am şi eu. Ai grijă la pad. Poate când scrii poate mai dai peste el şi reuşeşti să-ţi faci scrisul mai mare e.t.c.
Pad-ul parcă are un soft multi-touch şi trebuie să fii atent când îl atingi

6 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Şi când faci CTRL + sau CTRL - îşi revine?
Pad-ul are un soft de genul multi-touch.
Şi eu tot vaio am. Cred că eşte o chestie de atenţie la pad. Înainte şi mie mi se întâmpla la fel.

| shoBy1 explică:

Isi revine dar o ia de la capat cand i dau drumul. nu stiu de ce. crezi ca daca intri la mine in pc poti rezolva ceva?

| AdiSR a răspuns (pentru shoBy1):

Salut! Caută în start: "mouse" şi modifică-ţi setările. N-am windows-ul în engleză şi nu ştiu să-ţi zic cum să-l setezi.
Baftă!

| shoBy1 explică (pentru AdiSR):

E in romana si al meu.

| AdiSR a răspuns (pentru shoBy1):

Al meu în italianălaughing

| shoBy1 explică:

Am umblat pe acolo cred ca am rezolvat mersi fain fra. ai fundita.