| omuleatza a întrebat:

Pai cum sa va zic... am casti, dar nu merge decat microfonul, in casti nu aud nimic, decat in boxe, si pana acum au mers is castile, ce s-a intamplat si cum as putea sa le fac sa functioneze iar?

1 răspuns:
| xt9000 a răspuns:

Daca poti conecteaza boxele si la alt ceva decat calculatoru.cum ar fi un teefon sau mp3. daca nici asa nu merg, poate au un buton de sonor pe ele. daca nici asa, poti sa le arunci si iti iei altele. daca merg la mp3 sau telefon atunci inseamna ca nu ai facut ceva bine la calculator