| InvisibleName a întrebat:

Pff,am o intrebare, de cateva zile ma doare capul si am pierderi de memorie scurte...cum ar fi uit ce am facut ieri sau spun lucruri de 2 ori si ma ingrijoareaza, am 16 ani...stiti careva ce poate sa fie?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai daca te ingrijoreaza mergi la medic. Crezi ca pe acest site sunt medici? Si chiar daca, din intamplare ar fi, tot nu ar da consultatii fara sa vada pacientul. E scris in deontologia profesionala.

5 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Este a 4-a oara cand postezi aceeasi intrebare.

| InvisibleName explică (pentru TrăieşteClipa):

Nu e e adevarat laughing

| TrăieşteClipa a răspuns (pentru InvisibleName):

Ma bucur ca am reusit sa te fac sa zambesti.

| LifeIsBeautiful12 a răspuns:

Pot fi diverse cauze.Cel mai bine este sa consulti un medic pentru ca aici nu vei gasi prea mare ajutor doar sfaturi.