| Bishop a întrebat:

Pot sa mai intreb o data? Da, pot. Cu ce se ia nuantatorul de la Loncolor mai repede din par? [Ma abtin de la injurat ca nu e voie] Pe plic scrie ca dupa 8 spalari, da' dupa 20 de spalari, daca nu mai multe, e inca foarte intens. Adica, dupa o luna jumate.

1 răspuns:
| callie2 a răspuns:

Depinde ce culoare ai ales. roscatul iese cel mai greu. incearca sa te clatesti cu ceai de musetel care deschide culoarea parului. poti incerca la salon sa iti puna ele putin decolorant sau sa te faca inapoi culoarea naturala, stiu ele mai bine.