| Cosmin13455 a întrebat:

Protonii dețin superpiziție conform observațiilor cuantice, adică de aici si teoria multiuniversului, protonii din care ești compus, in același moment pot exista și în universuri paralele, astfel deducem idea că pentru tine universul dat e real, dar pentru protonii alfați in poziția beta, nu, și invers. E adevarat? dar in vis cum putem trai in 2 realitati?

3 răspunsuri:
| aneemaryy a răspuns:

Imi place ca incerci sa sfidezi gravitatia... Pacat ca te bazezi doar pe teorii ale conspiratiei, ci nu pe date reale!

Răspuns utilizator avertizat
| aneemaryy a răspuns (pentru Cosmin13455):

Frate, TU traiesti intr-o realitate simulata