| SuperFraTele a întrebat:

Am o problema, vreau sa instalez un windows 7 pe un windows xp profesional si nu merge happy
Ce program imi trebuie sa pacalesc pc-ul sa pot instala windows-ul 7 de 64 bit pe un windows xp de 32 bit?
Cel mai bun raspuns ia funda

Răspuns Câştigător
| racheta666 a răspuns:

Inscrie windows 7 pe disk si instaleazal de pe disk si o sa mearga, propria incercare a mea, iti garantez 10000% ca merge, funda? terog.

4 răspunsuri:
| Alexintunecatul a răspuns:

Booteaza de pe dvd si o sa mearga!

| marian23213234 a răspuns:

Depinde cum il instalezi tu... Daca sti sa il instalezi din bios til ia si merge daca nu sti trimietemi un mesaj...

| SuperFraTele explică:

I-am pus pe disk
-il bag in pc
-repornesc pc-ul
-inainte sa intre in windows apas F12>CD-ROM
-si nu merge

| vali20vali20vali20 a răspuns:

Mai exact ce nu merge? Poti sa dai mai multe detalii (ai cunostinte). De exemplu: iti da eroare la instalare, nu porneste CD-ul cu instalarea, nu poti sa faci upgrade etc...