| Screebol20 a întrebat:

Sal TPU, va cer ajutorul in legatura cun card BCR, nu mai stiu codul de intrare pentru ca nu l-am folosit de vreo 7 luni si nici plicul cu codul respectiv nu in gases tongue, as vrea sa ma ajutati cumva sa pot da de acel cod cum sa procedez? Cardul e valabil inca pana in 01.01. 2016

4 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Mergi la o unitate BCR cu cartea de identitate, si o rezolvi acolo, poate sa-ti de-a banii de pe card pe loc(daca ai ) si poti cere inlocuirea celui la care ai pierdut pinul.

| lizucalisuca a răspuns:

Mergi la banca cu buletinul si cu cardul si solicita resetarea codului PIN, care va veni prin posta dupa un timp.

| Screebol20 explică (pentru lizucalisuca):

Asa o sa fac multumesc frumos pentru informatie happy

| lizucalisuca a răspuns (pentru Screebol20):

Cu placere