| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,imi zice asa la messenger cand incerc sa adaug o persoana:there was error in the server while trying to add a contact.please try again, ce are ca ma enerveaza

Răspuns Câştigător
| Qi_Florin_1950 a răspuns:

Solutia pentru a scapa de eroarea asta o gasiti aici http://mipedia.com/yahoo-messenger-cant-add-contacts-solution/ Bafta

8 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Si mie imi face la fel de o vreme. Incearca sa bagi id`ul de mai multe ori, dar nu intr`una, altceva n`ai ce sa-i faci.

Răspuns utilizator avertizat
| xBya a răspuns (pentru adrianboss2011):

Dohh, atunci obisnuieste`te sa folosesti al 2 lea id, ce sa iti spun? laughing Sau mai incearca si maine, ori de pe alt pc, poate merge.

| silvipisicutza a răspuns:

Nu are nimic mess-ul, nici calculatorul, daca esti atent undeva mai jos scrie ceva, si anume: CA NU POTI INTRODUCE MAI MULT DE 7 ID-URI LA RAND IN DECURS DE O ORA PARCA (nici eu nu mai stiu exact). Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Altair23 a răspuns:

Salut. 1 la mana ai putea avea un virus de Messenger. 2 la mana poate e de la internet. 3 la mana poate el foloseste Windows live MSN

Răspuns utilizator avertizat
| Cerbu_Cristy_1993 a răspuns:

Asa am patit si eu dar am ignorat chestia asta si la urmatorul id la care am incercat face la fel...