| Cata20314 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul. Deci mi s-a rupt o mufa jack in calculator si am incercat sa o scot dar nu am putut.Intrebarea mea este daca pot sa schimb cumva de la windows pe unde sa se auda cum ar fi in mufa albastra...Am inteles ca la windows 7 se poate.dar la windows xp se poate?

4 răspunsuri:
| GTADeva a răspuns:

Stiu ca e nasol, dar poti sa-ti cumpero o placa audio pe usb, si inca 7.1, si sunt destul de ieftine...BAFTA

| Cata20314 explică (pentru GTADeva):

Ai putea sa imi spui cat costa....si inca ceva cum adica prin USB? da stiu ce e ala USB dar cum adica?

| GTADeva a răspuns (pentru Cata20314):

Sunt destul de ieftine 20-100 lei, si USB este mufa aceea de la stick, care se baga in unitate, acela este USB

Iar placa aceea audi pe USB este ca un stick doar ca in capatt are mufe audio..BAFTA

| GTADeva a răspuns:

Stiu ca e nasol, dar poti sa-ti cumpero o placa audio pe usb, si inca 7.1, si sunt destul de ieftine
Sau poti sa cumperi o placa audio pe PCI/PCI-e...

BAFTA