| kaiby a întrebat:

Sall TPU.Am si eu o intrebare: uneori imi curge sange din nas si nu stiu de de, dar eu cred ca e din cauza caldurii, dar astept si alte sugestii.Va rog foarte mult nu stiu ce sa mai fac si apropo stranut aproape din orice si nu am alergii sau alergie la ceva si dau fundita pentru raspunsul care ma ajuta cel mai mult.Sall TPU.(noapte bunahappy )

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Ai niste vase de sange slabe care sunt afectate din cauza: oboseli, calduri, cofeina...

Acelasi lucru mi se intampla si mie.
Tot ce trebuie sa faci e sa te duci la doctor, ii zici ce ai, si iti va da niste pastile.
Dar totusi, pentru mine nu si-au facut efectul. (si-au facut efectul, dar mai greu). De aceea trebuie sa te feresti de caldura, cand obosesti sa stai linistit, sa nu sufli nasul sau sa te scobesti laughing, si sa nu bei cafea, cola, pespi...bea si tu sucuri naturale sau BERE big grin