| Şerbu_Gabriel_1998 a întrebat:

Sall tpu.am si eu o placa de baza GA-P35-DS4 si nu imi merge back panel audio.ma puteti ajuta si pe mine.am inteles ca imi trebuie un cablu sau ceva de genul asta.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La back panel nu trebuie cablu. Alea sunt iesirile din spate. Numai la Rear panel se pune cablu. Baiul este altul. Daca Rear panel (cel din fata) iti merge sunetul inseamna ce este o defectiune in spate. Placa trebuie dusa la cineva care se pricepe.