| Bogdan_Purice_1995 a întrebat:

am o problema.Mi-am reinstalat windowsu si nu stiu ce sa fac sa imi mearga placa audio.Ma puteti ajuta va rog! big grin

Răspuns Câştigător
| 69dacăvrei a răspuns:

Mai bine cheama un specialist, ii dai 10-20 lei si aia e! happy

| Bogdan_Purice_1995 explică (pentru 69dacăvrei):

Fara un specialist nu se poate?

| 69dacăvrei a răspuns (pentru Bogdan_Purice_1995):

Eu stiu. thinking Cine stie ce faci tu pe acolo laughing. E mai sigur cu cineva care se pricepe cat de cat, un vecin ceva.

4 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Pentru a descarca driverul.Scrie in Google seria Placi de Baza si driver download. intri pe site-ul producatorului selectezi sistemul de operare folosit si descarci driverele necesare.

| irbis a răspuns:

Ai instalat driver-ul?